Kontaktskjema
Expoline (Trd)

Besøksadresse

Ferjemannsveien 10

 

Leveringsadresse

Produksjon

Tungasletta 12

7047 Trondheim

Salg/service

Erik Stenkløv

erik@expoline.no

Mobil: 98269956

Stine-Marie Svendsen

stine@expoline.no

Mobil: 98204212

 

Trond Kristian Karlsen

trond.kristian@expoline.no

Mobil: 95217239

Grete Myhre

grete@expoline.no

Mobil: 92883878

Erlend Stansberg

erlend@expoline.no
Mobil: 98269961

Rune Øritsland

rune@expoline.no

Mobil: 48897699

Arne Rian

arne@expoline.no

Mobil: 98269964

Eskil Halgunset 

eskil@expoline.no

Mobil: 960 98 289

Håkon Anshus

hakon@expoline.no

Mobil: 98269960

Monika Almås (permisjon)

monika@expoline.no

Mobil: 98204261

Gian Carlo Buoso

carlo@expoline.no
Mobil: 92031443

Forhandlerservice

Rune Øritsland

rune@expoline.no

Mobil: 48897699

Produksjon

Are Strickert

produksjon@expoline.no

Mobil: 98269958

 

Skilt og bildekor

Arne Rian

arne@expoline.no

Mobil: 98269964

Montering
Rolf Kristiansen 

Mobil 98364409

Daglig leder

Tor Jarle Warø

tor.jarle@expoline.no

Mobil: 90930181


Mail: post@expoline.no
Tel: +47 93000200 

Expoline Trondheim ligger i Adressabygget

 

Produksjon av skilt, folie og storformat har flyttet fra Lade til Tungasletta 12

​Last opp filer

NB! produksjonsfiler ønskes som "flat" PDF eller Jpeg i 500 til 750 dpi i 10% størrelse.

Meld deg på vårt nyhetsbrev

  • Hvit Facebook Ikon
  • Instagram - Hvit Circle
  • Linkedin - Hvit Circle
  • Hvit Twitter Ikon

​© 2020 expoline AS