Kontaktskjema
Expoline AS (Oslo)

Wismargata 4 (salg/showrom)

0191 Oslo

Salg og service

Anders Hansen

anders@expoline.no
Mobil:
96098300

Morten Hansen

morten.hansen@expoline.no

Mobil: 98269002

Tomek Piatek (Storformat)

tomek@expoline.no

Mobil: 98269007

Gian Carlo Buoso

carlo@expoline.no
Mobil: 92031443

Brokerservice

Gro Lyseggen

gro@expoline.no

Mobil: 98364407

 

Forhandlerservice

Rune Øritsland (expolinc)

rune@expoline.no

Mobil: 48897699

Salg og design av messer

Anders Hansen

anders@expoline.no
Mobil:
96098300


Produksjon​​/logistikk

Hovinveien 43A, 0576 Oslo (produksjon)

Daglig leder

Tor Jarle Warø

tor.jarle@expoline.no

Mobil: 90930181


Mail: post@expoline.no

Tel: +47 930 00 200 

Meld deg på vårt nyhetsbrev

  • Hvit Facebook Ikon
  • Instagram - Hvit Circle
  • Linkedin - Hvit Circle
  • Hvit Twitter Ikon

​© 2020 expoline AS