Meld deg på vårt nyhetsbrev

  • Hvit Facebook Ikon
  • Instagram - Hvit Circle
  • Linkedin - Hvit Circle
  • Hvit Twitter Ikon

​© 2019 expoline AS

Kontaktskjema
Expoline AS (Oslo)

Wismargata 4 (salg/showrom)

0191 Oslo

 
Salg og design av messer

Ina Nikolic

Ina@expoline.no

Mobil: 98364410

 
Salg og service

Christian Grimsrud

christian@expoline.no
Mobil:
98269003

Anders Gjervan

gjervan@expoline.no
Mobil:
98269001

Morten Hansen

morten.hansen@expoline.no

Mobil: 98269002

Anders Hansen

anders@expoline.no
Mobil:
96098300

Brokerservice

Gro Lyseggen

gro@expoline.no

Mobil: 98364407

 

Forhandlerservice

Rune Øritsland (expolinc)

rune@expoline.no

Mobil: 48897699

Tomek Piatek (Storformat)
tomek@expoline.no
Mobil: 98269007

Produksjon​​/logistikk

Hovinveien 43A, 0576 Oslo (produksjon)

Erling Lindboe

erling@expoline.no

Mobil: 98269005

 

Marie Raak Dahl
tutta@expoline.no
Mobil: 98269006

Daglig leder

Tor Jarle Warø

tor.jarle@expoline.no

Mobil: 90930181

 

Avdelingsleder - Oslo

Christian Grimsrud

christian@expoline.no
Mobil:
98269003


Mail: post@expoline.no
Tel: +47 930 00 200