Produktoversikt expoline

KONTAKT

Leverandør av markedsmateriell, skilg og dekor, storfomat trykk, messe og eventsystemer og mye mer. Gå til våre produkter her 

Trondheim
Salg/service

 

Monika Almås 

monika@expoline.no

Mobil: 98204261

 

Erik Stenkløv

erik@expoline.no

Mobil: 98269956

Trond Kristian Karlsen

trond.kristian@expoline.no

Mobil: 95217239

Grete Myhre

grete@expoline.no

Mobil: 92883878

Rune Øritsland

rune@expoline.no

Mobil: 48897699

Arne Rian

arne@expoline.no

Mobil: 98269964

Eskil Halgunset 

eskil@expoline.no

Mobil: 960 98 289

Håkon Anshus

hakon@expoline.no

Mobil: 98269960

Oslo
Salg og service

Anders Hansen

anders@expoline.no
Mobil: 96098300

Morten Hansen

morten.hansen@expoline.no

Mobil: 98269002

Tore Bing Stueland

Tore@expoline.no

Mobil: 98269007

Brokerservice

Gro Lyseggen

gro@expoline.no

Mobil: 98364407

Gian Carlo Buoso

carlo@expoline.no
Mobil: 92031443

Bergen

Morten Dyngeland

morten@expoline.no

Mobil: 98269955

 

Gian Carlo Buoso

carlo@expoline.no

Mobil: 92031443

Forhandlerservice

Rune Øritsland

rune@expoline.no

Mobil: 48897699

KONTAKTINFO

Expoline as

Innherredsveien 4

7042 Trondheim 

Norway         

Tlf: +47 93000200 

Mail: post@expoline.no

Orgnr /Vatnr: NO 986 439 226

Faktura: Fortrinnsvis EHF eller til 630413234233855@voucher.24sevenoffice.com

Kontorer og produksjon

Expoline Oslo

Norway         

Tlf: +47 93000200 

Mail: oslo@expoline.no

Expoline Bergen

Kanalveien 105 

5068 Bergen       

Tlf: +47 93000200 

Mail: bergen@expoline.no

Produksjon Oslo

Hovinveien 

0576 Oslo

Tlf: +47 93000200 

Mail: post@expoline.no

Produksjon Trondheim

Tungasletta 6

7047 Trondheim          

Tlf: +47 93000200 

Mail: post@expoline.no

Produksjon

Are Strickert

produksjon@expoline.no

Mobil: 98269958

Skilt og bildekor

Arne Rian

arne@expoline.no

Mobil: 98269964​​

Montering

Rolf Kristiansen 

Mobil 98364409

Forretningsutvikler 

Tor Jarle Warø

tor.jarle@expoline.no

Mobil: 90930181

Forhandlerservice

Rune Øritsland

rune@expoline.no

Mobil: 48897699

Salg og service Norge

Gian Carlo Buoso

carlo@expoline.no
Mobil: 92031443

 

© 2021 Made possible by expoline.com

expoline.no

Made Possible by expoline.com 2021

FØLG OSS

Impossible is nothing

0