top of page

KONTAKT

Leverandør av markedsmateriell, skilt og dekor, storfomat trykk, messe og eventsystemer og mye mer. Gå til våre produkter her 

Trondheim
Salg/service

Erik Stenkløv

erik@expoline.no

Mobil: 98269956

Djamel Andre Nadar

djamel@expoline.no

Mobil: 98269963

Morten Dyngeland

morten@expoline.no

Mobil: 98269955

Morten Hammer 

morten.hammer@expoline.no

Mobil: 98204261

Gian Carlo Buoso

carlo@expoline.no
Mobil: 92031443

Oslo
Salg og service

 

Lars Einarsen

lars@expoline.no

Mobil: 98269961

Gian Carlo Buoso

carlo@expoline.no
Mobil: 92031443

Brokerservice

Gian Carlo Buoso

carlo@expoline.no
Mobil: 92031443

Bergen

Morten Dyngeland

morten@expoline.no

Mobil: 98269955

 

Gian Carlo Buoso

carlo@expoline.no

Mobil: 92031443

Forhandlerservice

Gian Carlo Buoso

carlo@expoline.no

Mobil: 92031443

KONTAKTINFO

Expoline as

Innherredsveien 4

7042 Trondheim 

Norway         

Tlf: +47 93000200 

Mail: post@expoline.no

Orgnr /Vatnr: NO 986 439 226

Faktura: Fortrinnsvis EHF eller til 630413234233855@voucher.24sevenoffice.com

Kontorer og produksjon

Expoline Oslo

Norway         

Tlf: +47 93000200 

Mail: post@expoline.no

Expoline Bergen

5068 Bergen       

Tlf: +47 93000200 

Mail: post@expoline.no

Produksjon Oslo

Hovinveien 43

0576 Oslo

Tlf: +47 93000200 

Mail: post@expoline.no

Produksjon Trondheim

Tungasletta 12

7047 Trondheim          

Tlf: +47 93000200 

Mail: post@expoline.no

Produksjon

Dag Einar Johansen

produksjon@expoline.no

Mobil: 98269958​​

Montering

Rolf Kristiansen 

Mobil 98364409

Forhandlerservice

Gian Carlo Buoso

carlo@expoline.no
Mobil: 92031443

 

Takk for at du tar kontakt

bottom of page